Witajcie
Zrobiłam dwie karteczki świąteczne z kolorowymi pisankami.
Nie będę robić dużo kartek wielkanocnych, ale z pewnością jeszcze kilka
powstanie. Uwielbiam świąteczne kartkowanie, ale chyba coraz mniej
osób wysyła kartki.
Piękne karteczki :)
Wpadnę z rewizytą i komentarzem do każdego kto zostawi tu komentarz.
Piękne karteczki :)
OdpowiedzUsuń