Łączna liczba wyświetleń

niedziela, 28 czerwca 2026

3225 - Niebieska w kolorze niebieskim

Nie dawno na kursie w naszej pracowni twórczej uczyłyśmy się robić torebki ze sznurka.
Ja zrobiłam sobie w kolorze różowym i nawet mi się to spodobało,
więc postanowiłam zrobić jeszcze jedną.
Kupiłam sobie kanwę i puchaty sznurek i wszystkie dodatki potrzebne do zrobienia tej torebki.
Wybrałam sobie wzór nie zatrudny, bo to moje początki i tak w wolnych chwilach powstawała ta torebeczka. Nie zrobiłam niestety zdjęć w trakcie prac, tylko jedno przed zszyciem torebki.
Wnętrze  wykończyłam elegancką satynową podszewką.
Dodałam również ozdobną rączkę, bo wolę torebki do ręki zwłaszcza te małe.



 A tak wyglądała przed zszyciem. Po zszyciu podszewki zorientowałam się, 
że nie zrobiłam dziurki na zapięcie i musiałam odpróc trochę podszewki, odkręcić
zapięcie. Jak zaczęłam montować zapięcie drugi raz zamontowałam do góry nogami ....
Ale tak się namęczyłam żeby to zamontować,
że postanowiłam nie zmieniać już i zostawiłam. W końcu to moja torebka :) :) 


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Wpadnę z rewizytą i komentarzem do każdego kto zostawi tu komentarz.